STW40

ŘADA STW

39 PS (28,7) SAE

  • nejkompaktnější hydrostatický traktor
  • max. pojezdová rychlost 34 km/h
  • čtyřsloupková klimatizovaná kabina
  • vynikající manévrovatelnost Bi-Speed
  • max. zdvih 1150 kg u zadního závěsu
STW40

Popis produktu

STW 40

Maximální výkon spojený nejvyšším komfortem – nová série STW od Kuboty

Nová série STW zvyšuje standardní výbavu komunálních traktorů na novou úroveň. Vynikající ergonomie, výkonnost a jednoduché ovládání umožňují maximální produktivitu. Vlastní produkce všech hlavních komponentů předstihuje celou konkurenci o třídu. Motory, převodovky a nápravy garantují kvalitu a spolehlivost, čtyřsloupková klimatizovaná kabina, integrovaná do základní koncepce, poskytuje mnoho prostoru a komfortu při dlouhých pracovních dnech.

Tabulka modelů řady STW

ModelPřevodovkaProvedení s ochranným rámemProvedení s kabinou
STW 34Převodovka HSTneano
STW 37Převodovka HSTneano
STW 40Převodovka HSTanoano

Novou konstrukcí kabiny se zvětšil prostor obsluhy a snížil vnitřní hluk. To vše přispělo k lepší bezpečnosti provozu, ovládání a jízdnímu komfort obsluhy. Pokud je některý z modelů osazen profesionální kabinou Kubota, má tato kabina standardně klimatizační jednotku a filtr nasávaného vzduchu. Protože vyšší výkon motorů vyžaduje větší pevnost konstrukce, je u řady modelů zdvojen rám. Jízdní a užitné vlastnosti všech modelů řady STW zvyšuje možnost používání různých druhů pneumatik, které jsou ve standardní nabídce. Samozřejmostí je možnost provozu na pozemních komunikacích. Vezme-li se v úvahu, kolik toho nabízejí modely této konstrukční řady, je o to překvapivější, že jsou cenově dostupné. Můžeme tak nabízet skutečně atraktivní traktory, které byly vyvinuty a zkonstruovány speciálně s ohledem na použití v zástavbě a pro komunální účely. Pro veškeré práce při údržbě obcí a měst, pro práce ve školkách, vinohradech a sadech je řada STW vhodným modelem traktoru.

Model STW 34 je vybaven 3 válcovým motorem Kubota o výkonu 33,9 HP a 3-stupňovou hydrostatickou převodovkou. Model je standardně v kombinaci s bezpečnostní klimatizovanou kabinou

Model STW 37 je vybaven 3 válcovým motorem Kubota o výkonu 37,1 HP a 3-stupňovou hydrostatickou převodovkou. Model je standardně v kombinaci s bezpečnostní klimatizovanou kabinou

Model STW 40 je vybaven 3 válcovým motorem Kubota o výkonu 39,0 HP, a 3-stupňovou hydrostatickou převodovkou. Tento model se dodává s bezpečnostní klimatizovanou kabinou, nebo s bezpečnostním rámem ROPS.

Motory Kubota

Jsou to vysoce výkonné, tříválcové, kapalinou chlazené dieselové motory E-TVCS (E-TVCS = spalovací systém s trojitým rozvířením). Tyto velmi vyrovnané motory s příznivými startovacími vlastnostmi zajišťují nízkou úroveň hlučnosti a vibrací při velkém výkonu a vysokém krouticím momentu. Důsledkem jsou rovněž nízké zplodiny při vyšším jízdním komfortu.

ROZMĚRY VÝHODNÉ PRO KOMUNÁLNÍ NASAZENÍ

Kabiny u modelů (STW 34 / STW 37 / STW40)

NOVÁ INTEGROVANÁ KABINA

Traktory série STW disponují integrovanou kabinou, kde jsou kabina, podlaha a blatníky jsou spolu spojené sváry. 4 konstrukční sloupky s velkoryse vyklenutými prosklenými plochami poskytují řidiči velký prostor a vynikající rozhled kolem. Otvory v podlaze pro pedály jsou zbytečné a úroveň hluku je redukována.

ZADNÍ SKLENĚNÁ TABULE S VĚTRACÍM OTVOREM

Pomocí aretace se zadní okno otevře natolik, aby mohl proudit čerstvý vzduch a vnikání nečistot do kabiny bylo minimalizováno.

PROSTORNÁ A TICHÁ KABINA

Traktory série STW nabízejí díky nové integrované kabině maximální komfort. Konstrukce se 4 sloupky poskytuje pocit většího prostoru a nepřekonatelné zorné pole. Pro jednoduché nastupování a vystupování je možné doširoka otevřít dveře. Dalším znakem komfortu je nízká úroveň hluku. Vnitřní prostor disponuje mnoha odkládacími plochami, držákem na nápoje a skříňkou na nářadí.

KABINA CHRÁNĚNÁ PROTI PRACHU

I během dlouhých pracovních dnů zůstává kabina bezprašná. Pedály jsou uloženy uvnitř kabiny. Otvory v podlaze kabiny jsou tak zbytečné. To minimalizuje vnikání prachu do vnitřního prostoru.

Dvojitý rám

Jedinečným podvozkem s maximální životností došlo k výraznému zlepšení odolnosti karoserie. Tento obzvlášť robustní podvozek zaručuje zvýšenou odolnost a stabilitu i v obtížných podmínkách nasazení.

ERGONOMICKÝ DESIGN

KABINY – Jízdní komfort

Náš základní princip: velký komfort a snadná obsluha.
Všechny ovládací prvky jsou umístěny ergonomicky.

Barevně označené ovládací prvky, které jsou vždy umístěny v optimální vzdálenosti dosahu řidiče, přestavitelné a odpružené luxusní sedadlo s vysokou opěrkou umožňuje řidiči pohodlnou práci (oranžové-pojezd, žluté-kardany, černé-hydraulika)

SERVOŘÍZENÍ

Je řízené mikročipem. Tím je traktor maximálně pohyblivý, na jedné straně rychle reaguje na řídící impulsy, na druhé straně snižuje únavu řidiče a zvyšuje spolehlivost stroje.

POJEZDOVÁ RYCHLOST

Všechny modely řady STW mají maximální pojezdovou rychlost 34 km/hod. Je to nejvíce ve své třídě traktorů.

HYDRAULICKÉ ČERPADLO

Hydraulická čerpadla s výkonem 49,2 l/min. (pracovní výkon 30,6 l/min.) garantují výkon hydrauliky na úrovni obdobné u velkých traktorů. Doplňková zařízení mají rovněž zajištěn dostatečný výkon a hydraulické řízení v jejich výkonu se zvyšuje.

STABILIZÁTORY NA 3-BODOVÉM ZÁVĚSU

Stabilizátory umožňují snadnou fixaci závěsu, což zjednodušuje montáž i demontáž doplňkového příslušenství na zadní tříbodový závěs. Rychlou změnou výbavy traktoru pro různé druhy práce je nyní možné pracovat ještě efektivněji.

VELKÁ SVĚTLÁ VÝŠKA

Traktory řady STW se vyznačují velkou světlou výškou, která usnadňuje přejezd na další místo nasazení. Za tím účelem jsou vybaveny zdvihovým válcem, s jehož pomocí je žací ústrojí zvedáno a spouštěno, aby bylo snáze možné přejet přes obrubníky.

SYSTÉM BI-SPEED

S Bi-Speed            bez BI-Speed

Patentovaný systém Bi-Speed zajišťuje traktorům řady STW vynikající manévrovatelnost s minimální tlakem a následným poškozením podloží od kol přední nápravy.

ČELNÍ NAKLADAČ LA 454

Vynikající parametry čelního nakladače Kubota zajišťují pro stroj využití v zemědělství, komunálu i stavebnictví. V základní výbavě je rychloupínání, variabilní možnost nářadí.