Casova_osa

O nás

  • 2019
  • 2018
  • 2015
  • 2014
  • 2013

5. červenec 2018
Nové evropské R&D centrum

Kubota investuje 55 milionů EUR do nového European R&D Center for Tractors (evropské centrum pro výzkum a vývoj traktorů).

V rámci pokračujícího růstu společnosti Kubota v Evropě oznámila společnost Kubota, že do nového výzkumného a vývojového centra v Evropě investuje 55 milionů eur. Toto centrum bude umístěno v Crépy-en-Valois ve Francii a plně funkční bude v roce 2020.

Společnost Kubota pokračuje ve své expanzi do Evropy a tak nyní investuje do zcela nového střediska výzkumu a vývoje, které bude hlavním centrem vývoje zemědělských traktorů a základnou pro výzkumné aktivity společnosti Kubota, spojené s vývojem traktorů v evropském regionu.

Vznikem nejlepšího vědeckého a vývojového střediska v Evropě, které bude založeno na nejnovějších poznatcích, bude společnost Kubota vyvíjet špičkové technologie pro své nové modely a tím plnit specifické požadavky evropských zemědělců při zachování DNA firmy: spolehlivost, jednoduchost ovládání a co nejmenší náklady na provoz.

V rámci procesu globalizace společnosti má Kubota v úmyslu posílit vývoj svých produktů v souladu s přáním, přizpůsobit se specifickým potřebám regionálních trhů. Nové centrum bude hrát v tomto procesu zásadní úlohu, takže Kubota bude dále rozvíjet zemědělské stroje, které budou přizpůsobeny pro efektivní práci dle polních podmínek, místních plodin a specifických pracovních procesů.

Kubota, která má zastoupení ve více než 110 zemích světa, usiluje o to, aby se i nadále rozvíjela na mezinárodní úrovni, a tato nejnovější investice zrychlí růst a rozvoj. Vzhledem k tomu, že v roce 2017, ustanovením společnosti Kubota Holding Europe BV, posílila značka svou identitu v Evropě a zaměstnanci synchronizovali procesy a postupy tak, aby existoval konzistentní přístup k fungování všech našich obchodních jednotek a aby mohli poskytovat ty nejlepší služby a produkty prodejcům a konečným zákazníků a uživatelům.

Prodej traktorů společnosti Kubota v Evropě pokračoval v roce 2017 v růstu a jeho výrobky získaly několik prestižních ocenění v Evropě, včetně ceny FIMA TECHNICAL NOVELTY pro autonomní traktor Agri Robo a cenu TRACTOR DE ESPAÑA v kategorii "Speciální traktory" s modelem M5101 Narrow s úzkým rozchodem.

O společnosti Kubota Corporation

Kubota Corporation je od roku 1890 předním výrobcem zemědělských, komunálních, žacích, stavebních a průmyslových strojů. Díky vedení firmy v Osace v Japonsku a zastoupení ve více než 110 zemích po celé Severní Americe, Evropě a Asii, dosáhla společnost Kubota v loňském roce tržby více než 16 miliard dolarů. Přestože jsou zemědělská technika a motory primárním produktem Kuboty, tak koncern dále vyrábí různorodé portfolio jiných produktů, včetně vodních filtračních systémů, zavlažování, potrubí, zastřešení, domů a velkých podzemních ventilů.